Ваш кошик пустий

Корисна інформація
Попередня Наступна

Про золото

Золото - це рідкісний благородний метал жовтого кольору, елемент побічної підгрупи першої...

детальніше

Створення корпоративної та нагородної ат…

Атрибутика – досить широкий спектр виробів, із декількома різними способами їх застосування,...

детальніше

Оподаткування операцій із золотом

Операції з банківським золотом на території Україні, як і більшість операцій з...

детальніше

Переробка дорогоцінних металів

Від давніх-давен ювелірні вироби належали до когорти магічних оберегів, які мали здатність...

детальніше

Професійне виготовлення медалей

Медаль – річ не звичайна. Її вручають особливим людям, за особливі, високі...

детальніше
Виготовлення медалей
виробництво медалей на замовлення
ТОПАЗ: Статті Професійне виготовлення медалей

Професійне виготовлення медалей

Медаль – річ не звичайна. Її вручають особливим людям, за особливі, високі досягнення, заслуги, подвиги. Цей цінний нагородний знак, переважно у вигляді круглої металевої пластини з рельєфними написами чи зображеннями на ній, можуть також отримати учасники різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад тощо. Високі справи повинні бути належним чином оцінені. Тому, нагорода за великий вчинок із давніх-давен була щедрою.

Сотні, а то й десятки сотень років тому великим людям приносили в дар надзвичайно цінні речі: дорогоцінні прикраси, посуд, зброю, ордени та медалі. Нагорода, котру нині називають медаллю, бере початок у сивому XI столітті. В цей час, на території Київської Русі зародився звичай: за великий бойовий подвиг нагороджувати воїна гривнею, яку виготовляли виключно з дорогоцінних металів – золота чи срібла.

Від XIX століття почало з’являтися багато пам’ятних медалей, якими нагороджували видатних осіб, ветеранів бойових сутичок тощо. Згодом такі медалі стали називати ювілейними. За межі воєнних подвигів медаль, як нагорода, вийшла після Великої Вітчизняної війни. Тоді кожного, хто мав високі робітничі досягнення намагалися заохочувати. Цим влада показувала свою повагу до праці та важливість високих трудових показників.

Подолавши свій історичний шлях, медалі стали одним із об’єктів визначення досягнень людини. Пам’ять про ці досягнення закарбовували, таким чином, у вишуканому виробі з дорогоцінного металу. Сьогодні дедалі більш поширеним явищем стає виробництво медалей на замовлення. Замовити медаль можна за допомогою мережі Інтернет, чи безпосередньо на спеціалізованому підприємстві.

Купити медаль на будь-який смак, до будь-якої події та особи можна у Львові. Широкий вибір медалей на замовлення пропонує ЛДСКБ «Топаз» (м. Львів). Ви можете обрати вже виготовлену медаль, яка Вам до вподоби, або замовити медаль за власним макетом.

ЛДСКБ «Топаз» пропонує широкий спектр послуг із виробництва медалей:

  • напис та друк на медалі
  • подарункова медаль
  • сувенірна медаль
  • медаль із портретом
  • медаль із дорогоцінних матеріалів

Виробництво медалей – процес досить тривалий і трудомісткий. Головний момент – вибір матеріалу, із якого медаль буде виготовлена. Найкращий матеріал для створення медалей – мідь, латунь, бронза. Залежно від того, яку технологію спеціалісти використовували при роботі над створенням медалі, для покриття виробу, частіш за все, використовують гальванічне золото, срібло, нікель чи бронзу.

Виготовлення медалей проводять двома способами: штампуванням або ж литтям. Останній спосіб виготовлення притаманний, здебільшого, максимально рельєфним медалям. Такий вид називають ще «VIP» медалями. Для великих же накладів нагородних знаків прийнято застосовувати технологію штампування. Визначення призначення медалі – підґрунтя для вибору рельєфного зображення, яким медаль буде прикрашена. Вибір залежить від того, кому і з якою метою адресуватиметься виготовлена медаль.

Будь-яка медаль зберігає згадку про особливу подію, про честь чи подвиг, вчинений в ім’я добра, розповідає про культурні надбання минувшини. Тому, впродовж років залишається незмінно відповідальне ставлення до виготовлення медалей, дарування й зберігання.

До уваги наших клієнтів! З питань виготовлення, замовлення медалей з доставкою оптом та вроздріб по Україні й за її межі просимо звертатись до наших менеджерів у відділ продажу:
телефон +38 (032) 275-62-23 email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контакти
вул. Личаківська, 110
Львів, Україна, 79014
ЛДСКБ «ТОПАЗ»
office@topaz.lviv.ua
тел/факс:(032) 275-62-33
Графік роботи
понеділок-п'ятниця: з 800 до 1700
субота, неділя: вихідний

Прийом замовлень, оформлених на сайті: цілодобово

Ліцензія
Ліцензія МФУ на право роздрібної, оптової торгівлі ювелірними виробами №691916 від 02.03.2011 та з обміну готівкових валютних цінностей №691939 від 01.04.2011
Розсилка