Ваш кошик пустий

Корисна інформація
Попередня Наступна

Переробка дорогоцінних металів

Від давніх-давен ювелірні вироби належали до когорти магічних оберегів, які мали здатність...

детальніше

Про золото

Золото - це рідкісний благородний метал жовтого кольору, елемент побічної підгрупи першої...

детальніше

Створення корпоративної та нагородної ат…

Атрибутика – досить широкий спектр виробів, із декількома різними способами їх застосування,...

детальніше

Професійне виготовлення медалей

Медаль – річ не звичайна. Її вручають особливим людям, за особливі, високі...

детальніше

Оподаткування операцій із золотом

Операції з банківським золотом на території Україні, як і більшість операцій з...

детальніше
Нагородна атрибутика
Корпоративна та нагородна атрибутика
ТОПАЗ: Статті Створення корпоративної та нагородної атрибутики

Створення корпоративної та нагородної атрибутики

Атрибутика – досить широкий спектр виробів, із декількома різними способами їх застосування, не кажучи про розмаїття її назв. Поняття «атрибутика» бере свій початок із далеких часів. Раніше воно вживалося здебільшого для позначення елементів політичного правління. Пізніше, поняття «атрибутика» почали асоціювати з іншими елементами життя суспільства. Так, поширеними стали тлумачення атрибутики як різних елементів одягу, прикрас, різнотипних сувенірів, які мають певний (особливий) сенс і виражають особливість власника того чи того предмета посеред інших людей. Часто атрибути визначають приналежність людини до соціального кола, групи, статусу; демонструють деяку зацікавленість особи тим чи тим явищем, її хобі та особливості загалом.

Людство давно вже звикло до існування нагородної атрибутики. Нагородну атрибутику виготовляють, здебільшого, невеликими накладами, під замовлення, адже вона призначена для менш широкого вжитку, ніж корпоративна. Нагородна атрибутика стала незамінною під час урочистостей, присвячених перемогам, досягненням, звершенням. Дещо пізніше зайняв свою нішу серед атрибутики такий її вид, як корпоративна. За цільовою аудиторією атрибутики можна визначити й її під назву. Нагородною атрибутикою, зазвичай, вважають різноманітні нагородні дипломи, медалі, кубки, статуетки, армійські та військові жетони, нагрудні знаки.

Щоправда, нагрудні знаки можна також зарахувати і до підгрупи «корпоративна атрибутика». Сюди, зазвичай, включають бейджі, візитки, ручки з логотипами фірми чи назвами установ, кулони чи підвіски, затискачі для краваток із такими ж відомостями, значки із назвою чи логотипом організації… Словом, меж корпоративної атрибутики практично нема.

Корпоративна та нагородна атрибутика – річ, притаманна практично всім організаціям, які серйозно ставляться до підвищення власного іміджу, до формування високого професійного статусу. Зайшовши у будь-яку офіційну установу, перше, на чому фокусується увага – різноманітні дипломи, грамоти, сертифікати, статуетки, особливі значки, тощо. Словом, наявність речей, які виділяють цю установу з посеред решти їй подібних.

Відмінність між корпоративною та нагородною атрибутикою зовсім незначна. Часто вони гармонійно доповнюють один одного. Корпоративна атрибутика – предмет, який виокремлює особливості працівника, установи чи організації, ще раз підкреслює їх солідність, дає поштовх до нових звершень. Це ж можна сказати і про нагородну атрибутику, проте, її значущість часто оцінюється вище. Нагородна атрибутика може сказати про людину чи організацію значно більше, ніж тисячі позитивних відгуків. Наявність нагородної атрибутики – свідчення високого статусу, успіху та росту. Нині неможливо переоцінити важливість корпоративної та нагородної атрибутики у функціонуванні будь-якого виду організацій.

Виробництво нагородної атрибутики та корпоративної – особливий і досить цікавий процес. Для виготовлення таких предметів використовують високоякісні матеріали, які дозволяють надовго зберегти особливий, привабливий зовнішній вигляд певної речі.

Виготовлення нагрудних знаків, нагород і жетонів на замовлення можна здійснити у Львові. Серед фірм, що займаються виготовленням нагородної та корпоративної атрибутики у ЛДСКБ «Топаз» Ви знайдете досвідчених фахівців, а якість виробів значно перевищує їх ціну.

Замовлення на виготовлення жетонів із металу, нагород, нагрудних знаків, військових та армійських жетонів можна зробити у Львові. Також можливо на Ваш смак і розсуд виготовити і купити значки у Львові. У цьому місті, жетони на замовлення стануть доступними для кожного, не залежно від уподобань та статку. Процес замовлення жетонів досить простий. Головне – чітко визначити, якою має бути виготовлена річ і звернутися до професіоналів своєї справи. Будь-які, вже виготовлені, значки можна купити у Львові

До уваги наших клієнтів! З питань виготовлення, замовлення армійських та військових жетонів, нагрудних знаків, кубків оптом та вроздріб просимо звертатись до наших менеджерів у відділ продажу:
телефон +38 (032) 275-62-23 email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контакти
вул. Личаківська, 110
Львів, Україна, 79014
ЛДСКБ «ТОПАЗ»
office@topaz.lviv.ua
тел/факс:(032) 275-62-33
Графік роботи
понеділок-п'ятниця: з 800 до 1700
субота, неділя: вихідний

Прийом замовлень, оформлених на сайті: цілодобово

Ліцензія
Ліцензія МФУ на право роздрібної, оптової торгівлі ювелірними виробами №691916 від 02.03.2011 та з обміну готівкових валютних цінностей №691939 від 01.04.2011
Розсилка