Ваш кошик пустий

ТОПАЗ: Про компанію Новини

Новинка!!! Медаль «Небесна сотня»

Шановні наші клієнти! Топаз підготував ексклюзивну медаль «Пам'ять небесної сотні» в блістерному упакуванні.

Виріб в капсулі встановлюється в спеціальне місце на титульній стороні упакування. На цій стороні також надруковані духовний та державний Гімни України, надписи "Пам'яті небесної сотні", "Україна понад усе!". На зворотній стороні упакування зображена карта України, текст пісні "Пливе кача по Тисині...", надписи "Герої не вмирають", "Героям слава". В середині упакування – вкладення з прізвищами загиблих.

детальніше...

 
 

Увага!!! Святкові знижки!

Шановні відвідувачі нашого веб-ресурсу! В святковий період інтернет-магазин ЛДСКБ «Топаз» пропонує безпрецедентну спеціальну пропозицію на ціну ювелірних виробів нашого підприємства: лише 360 грн.!!! за 1 грам золота. Кожен клієнт має можливість отримати спеціальну пропозицію, проте пам'ятайте - кількість акційних виробів обмежена. Тож поспішайте!

детальніше...

 
 

Увага! Акція!

Шановні колеги! ЛДСКБ «Топаз» підготував спеціальну пропозицію для політичних партій та кандидатів в народні депутати. Кожен клієнт має можливість отримати спеціальну пропозицію щодо виготовлення медалей, монетовидних жетонів та дорогоцінних відзнак. Детальніше ознайомитись з деталями акції.

З повагою, адміністрація ЛДКСБ «ТОПАЗ».

 
 

Відкриття інтернет-ресурсу

Дорогі друзі! Сьогодні ми хочемо Вас порадувати новиною нашого інтернет-сервісу - ВІДКРИТТЯ ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ. Було витрачено немало сил та часу для запуску нашого проекту в життя, в тривалих суперечках народжувався дизайн і функціональні можливості. Хочеться висловити особливу подяку співробітникам за чудово виконану роботу зі створення сайту. А Вам, дорогі друзі, бажаємо приємних емоцій і вигідних покупок на сторінках нашого інтернет-сервісу. Сподіваємося, Ви будете комфортно себе почувати на сторінках цього порталу.

детальніше...

 
 
Контакти
вул. Личаківська, 110
Львів, Україна, 79014
ЛДСКБ «ТОПАЗ»
office@topaz.lviv.ua
тел/факс:(032) 275-62-33
Графік роботи
понеділок-п'ятниця: з 800 до 1700
субота, неділя: вихідний

Прийом замовлень, оформлених на сайті: цілодобово

Ліцензія
Ліцензія МФУ на право роздрібної, оптової торгівлі ювелірними виробами №691916 від 02.03.2011 та з обміну готівкових валютних цінностей №691939 від 01.04.2011
Розсилка
опора для витких рослин грунт купити україна, greendecor.com.ua . Как привлечь рыбу к лодке.